For a better experience on this site, enable JavaScript in your browser.

20 January 2015

ROCKING AND ROLLING – TWOJE WYNIKI LOTTO Z SOBOTY

Ostatni tydzień przyniósł nam nie jedną, nie dwie, lecz aż cztery kumulacje lotto w USA, UK oraz w Europie. Nic więc dziwnego, że gracze loterii na całym świecie byli przyklejeni do swoich ekranów w piątek i w sobotę wieczorem, w nadziei na zgarnięcie jednej z wielkich kumulacji.

Mega Millions Tworzy Mega Zwycięzcę

Rozpocznijmy najpierw od najlepszych wiadomości. Piątkowe losowanie Mega Millions lotto było dość ekstraordynarne, z masywną wygraną, która po serii kumulacji doszła do wysokości $270 milionów. Czy możesz sobie nawet wyobrazić, jak to jest wygrać 270 milionów dolarów na loterii? Jeden mający mnóstwo szczęścia gracz z Illinois już teraz wie, co to znaczy być mega zwycięzcą. Bo to właśnie on poprawnie trafił wszystkie 5 numerów lotto!

Piątkowy wieczór 16 stycznia 2015 okazał się zwycięskim wieczorem dla jednego gracza, który ze swoim zakładem Mega Millions wybranym na chybił-trafił, zgadł następujące numery lotto: 26, 32, 44, 45, 58 oraz Mega Ball 11. Dzięki temu został on koronowanym ósmym wygranym w Mega Millions lotto w Illinois, od momentu rozpoczęcia loterii w 2002 roku. Oto jednak najlepsza rzecz – posiadacz losu do tej pory nie zgłosił się do odbioru tej multi-milionowej nagrody! Jednorazowa wypłata nagrody w gotówce wynosi $177 milionów. Kupon Mega Millions został zakupiony na stacji benzynowej Bucky's Express w Glendale Heights, Illinois w zeszłym tygodniu.

Więcej Kumulacji, Więcej Nagród

Loteria Mega Millions okazała się być jedyną grą w zeszłym tygodniu, która obdarzyła swoich fanów wielkimi nagrodami. Główne wygrane w pozostałych loteriach zostały skumulowane – ,a to oznacza, że są one dostępne do wygrania w tym tygodniu. USA Powerball siedzi w tej chwili na $208.000.000, a UK Lottery – loteria posiadająca największe prawdopodobieństwo wygrania – oferuje £8.700.000. Losowania tych dwóch loterii odbędą się już w środę 21 stycznia. Największa europejska loteria EuroMillions doszła w tym tygodniu do €32.000.000, które jest do zgarnięcia już we wtorek 20 stycznia.

Podczas gdy główna wygrana Powerball skumulowała się po raz kolejny, co najmniej dziewięć stanów USA odnotowało zwycięzców II stopnia po losowaniu Powerball lotto w sobotę i każdy z nich otrzymał po 1 milionie dolarów.

Podobnie w UK Lottery, trzech graczy trafiło 5 numerów lotto plus 1 bonus, za co otrzymali nagrodę w wysokości £150,329. W piątkowym losowaniu Euromillions 16 stycznia, dwóch graczy było w stanie poprawnie skreślić 5 głównych numerów lotto oraz liczbę Star, zgarniając lotto wygrane w wysokości €786,948. Podczas gdy nie mieliśmy żadnych zwycięzców głównych nagród, nie brakło innych wartościowych nagród oraz wielu uśmiechów na twarzach zwycięzców lotto.

Czy wiesz, co to oznacza dla Ciebie? To, że ten tydzień , to wspaniały czas na zwycięstwo wraz z loteriami Powerball, UK Lottery oraz Euromillions, których główne lotto wygrane są większe niż zwykle. Nawet po tym, jak główna wygrana lotto została trafiona w zeszłą sobotę, Mega Millions oferuje przyzwoitą kwotę $15 milionów już we wtorek 20 stycznia. Tak więc zdecydowanie jest o co grać i każdy kolejny zakład lotto może być wart złota! Pora wkroczyć w akcję wygrywania, więc kup swój zakład na zaufanym centrum zakupu losów lotto przez internet – LottoGigant.pl, a już niedługo możesz zobaczyć swoje imię z wielkim podpisem „lotto milioner”!

 

ZAGRAJ TERAZ


Play Now and Win!

It's time for a

EuroMillions Superdraw!

Play Now

There's never been a better time to play Giant

Want to speak to a real life lotto winning expert?

Our Advisers Are Here For You!

Find Out More

(You'll Be Amazed)

USA Powerball

$269,000,000

00
d
00
h
00
m
00
s

Eye for detail?

Find the GIANTS and £10 000 is yours!

Find Out More

*Terms & Conditions Apply

Latest Lottery News

oldest lotto win
21 February 2018
Britain's Oldest Lotto Winners Celebrate...
Read Article
portsmouth lotto win
20 February 2018
Portsmouth Lotto Winner Plans On Taking ...
Read Article
euromillions superdraw
16 February 2018
Get Your Tickets Now For This Year's Fir...
Read Article
million lotto win
14 February 2018
Family Who Lost Home In Wildfire Win Mil...
Read Article