For a better experience on this site, enable JavaScript in your browser.

26 January 2015

KILKA SŁÓW MĄDROŚCI DLA LOTTO WYGRANYCH

Jeśli znasz już największe wiadomości ze świata lotto z ostatnich tygodni, to wiesz już, że zwycięzca $270 milionów z piątkowego losowania Mega Millions lotto jest nadal poszukiwany. Podczas gdy jest to tajemnica, która utrzymuje graczy na całym świecie w napięciu, jest to także historia, o której wszyscy mówią. Kto jest zwycięzcą? Dlaczego się jeszcze nie ujawnił? Czy on nawet wie, że trafił jedną z największych wygranych w lotto?

Wszelkie spekulacje szerzą się coraz bardziej, lecz jedno jest wiadome – jak tylko zwycięzca lotto zostanie ujawniony, jego lub jej życie zmieni się na zawsze.

Czego NIE Robić – Porady Od Zwycięzców Lotto

Jedna osoba, która wie, co to znaczy wygrać fortunę, to Alex Snelius, który wygrał w lotto $18 milionów w 2000 roku. Początkowo Alex był bardzo podekscytowany swoim wielkim zwycięstwem (kto by nie był?), jednak szybko zdał sobie sprawę, że jego miliony okazały się być większym przekleństwem, niż błogosławieństwem.

W dążeniu do zaoferowania tych bardzo potrzebnych rad dla tajemniczego zwycięzcy Mega Millions, Alex oferuje kilka porad w oparciu o swoje własne doświadczenie natychmiastowego milionera. Pierwszą rzeczą i dość zaskakującą, jest trzymanie się na jakiś czas z dala od rodziny i znajomych. „Jedną rzecz, jaką bym wyeliminował, to znajomych i najbliższych, ponieważ są one największym wrogiem ze wszystkich.” Niestety, przyjaciele i rodzina Alexa pozostawiła go na pastwę losu, po pożyczce 3 milionów dolarów, których następnie się wyparli.

Kolejna dobra rada? Nie przestawaj pracować! Obecnie na emeryturze, Alex uświadomił sobie, że rzucenie swojej pracy w branży transportowej było wielkim błędem. „Aby pozostać bystrym, nie przestawaj pracować!” No i poszła nasza fantazja rzucenia pracy i pokazania szefowi środkowego palca...

alex snelius, zwycięzca mega millions, wygrany mega millions, porady lotto

Ostatnia i być może najważniejsza rada Alexa, to: „Przekazanie funduszy na cele charytatywne.” Od ostatnich 15 lat, każdego roku Alex przekazuje $100 do White Sox Charities, na cześć swojej zmarłej żony Urszuli. Co więcej, poprzez lata Alex rozdał także 3 miliony dolarów na inne cele charytatywne, w tym na wspieranie inicjatyw katolickich. Jego filantropia i obiektywność są chwalone, otrzymał on nawet honorową piuskę za swoje wysiłki od amerykańskiego Kardynała Francis George’a.

Alex podczas swojego loteryjnego doświadczenia może miał kilka niepowodzeń, lecz w dalszym ciągu regularnie gra w lotto, aby trafić kolejne lotto wygrane. Jednak tym razem ma on inne plany na rozporządzanie swoją wygraną, gdyby szczęście pozwoliło mu ją zgarnąć po raz kolejny. „W tej chwili, gdybym wygrał w lotto prawdopodobnie bym ją całą rozdał”.

Graj w Mega Millions Lotto Przez Internet

Zwycięzca $270 milionów nie został jeszcze ujawniony, lecz to nie oznacza, że nie mamy dla Ciebie mnóstwo kasy do wygrania, także w Mega Millions lotto! Piątkowe losowanie o $20 mln nie wyłoniło zwycięzcy, więc już we wtorek 27 stycznia 2015 do zgarnięcia jest $25.000.000. Teraz, skoro masz już kilka porad od Alexa, będziesz wiedział jak najlepiej dysponować swoją wielką wygraną w lotto. Nie przegap więc kolejnego losowania i kup swoje zakłady Mega Millions lotto przez internet na LottoGigant.pl już teraz.

ZAGRAJ TERAZ


Play Now and Win!

EuroMillions

€107,000,000

00
d
00
h
00
m
00
s

The biggest draw of the year

€2 Billion El Gordo Christmas Raffle available now!

Play Now

1-IN-7 CHANCE | LIMITED SHARES

Double Euro + Mega Power Syndicate

Guaranteed winnings or money back!

More info here

Latest Lottery News

lottogran
17 August 2018
Grandma Wins £10,000 Jackpot After Playi...
Read Article
leicester lotto winner
14 August 2018
£1 Million Jackpot Winner Only Has One W...
Read Article
scottish euromillions win
10 August 2018
Scottish Couple Claim £58 Million After ...
Read Article
mega jackpot
06 August 2018
Retired Couple Bag A Big £58 Million Jac...
Read Article