For a better experience on this site, enable JavaScript in your browser.

26 January 2015

KILKA SŁÓW MĄDROŚCI DLA LOTTO WYGRANYCH

Jeśli znasz już największe wiadomości ze świata lotto z ostatnich tygodni, to wiesz już, że zwycięzca $270 milionów z piątkowego losowania Mega Millions lotto jest nadal poszukiwany. Podczas gdy jest to tajemnica, która utrzymuje graczy na całym świecie w napięciu, jest to także historia, o której wszyscy mówią. Kto jest zwycięzcą? Dlaczego się jeszcze nie ujawnił? Czy on nawet wie, że trafił jedną z największych wygranych w lotto?

Wszelkie spekulacje szerzą się coraz bardziej, lecz jedno jest wiadome – jak tylko zwycięzca lotto zostanie ujawniony, jego lub jej życie zmieni się na zawsze.

Czego NIE Robić – Porady Od Zwycięzców Lotto

Jedna osoba, która wie, co to znaczy wygrać fortunę, to Alex Snelius, który wygrał w lotto $18 milionów w 2000 roku. Początkowo Alex był bardzo podekscytowany swoim wielkim zwycięstwem (kto by nie był?), jednak szybko zdał sobie sprawę, że jego miliony okazały się być większym przekleństwem, niż błogosławieństwem.

W dążeniu do zaoferowania tych bardzo potrzebnych rad dla tajemniczego zwycięzcy Mega Millions, Alex oferuje kilka porad w oparciu o swoje własne doświadczenie natychmiastowego milionera. Pierwszą rzeczą i dość zaskakującą, jest trzymanie się na jakiś czas z dala od rodziny i znajomych. „Jedną rzecz, jaką bym wyeliminował, to znajomych i najbliższych, ponieważ są one największym wrogiem ze wszystkich.” Niestety, przyjaciele i rodzina Alexa pozostawiła go na pastwę losu, po pożyczce 3 milionów dolarów, których następnie się wyparli.

Kolejna dobra rada? Nie przestawaj pracować! Obecnie na emeryturze, Alex uświadomił sobie, że rzucenie swojej pracy w branży transportowej było wielkim błędem. „Aby pozostać bystrym, nie przestawaj pracować!” No i poszła nasza fantazja rzucenia pracy i pokazania szefowi środkowego palca...

alex snelius, zwycięzca mega millions, wygrany mega millions, porady lotto

Ostatnia i być może najważniejsza rada Alexa, to: „Przekazanie funduszy na cele charytatywne.” Od ostatnich 15 lat, każdego roku Alex przekazuje $100 do White Sox Charities, na cześć swojej zmarłej żony Urszuli. Co więcej, poprzez lata Alex rozdał także 3 miliony dolarów na inne cele charytatywne, w tym na wspieranie inicjatyw katolickich. Jego filantropia i obiektywność są chwalone, otrzymał on nawet honorową piuskę za swoje wysiłki od amerykańskiego Kardynała Francis George’a.

Alex podczas swojego loteryjnego doświadczenia może miał kilka niepowodzeń, lecz w dalszym ciągu regularnie gra w lotto, aby trafić kolejne lotto wygrane. Jednak tym razem ma on inne plany na rozporządzanie swoją wygraną, gdyby szczęście pozwoliło mu ją zgarnąć po raz kolejny. „W tej chwili, gdybym wygrał w lotto prawdopodobnie bym ją całą rozdał”.

Graj w Mega Millions Lotto Przez Internet

Zwycięzca $270 milionów nie został jeszcze ujawniony, lecz to nie oznacza, że nie mamy dla Ciebie mnóstwo kasy do wygrania, także w Mega Millions lotto! Piątkowe losowanie o $20 mln nie wyłoniło zwycięzcy, więc już we wtorek 27 stycznia 2015 do zgarnięcia jest $25.000.000. Teraz, skoro masz już kilka porad od Alexa, będziesz wiedział jak najlepiej dysponować swoją wielką wygraną w lotto. Nie przegap więc kolejnego losowania i kup swoje zakłady Mega Millions lotto przez internet na LottoGigant.pl już teraz.

ZAGRAJ TERAZ


Play Now and Win!

For one week only

It’s a Giant week filled with massive discounts...

Read Now
Celebrate Christmas early with our Giant

€2 Billion El Gordo de Navidad Discount!

Play Now

Offer Extended

Latest Lottery News

blackfridaygiantlottos
15 November 2018
It's Black Friday All Week At Giant Lott...
Read Article
UKlotto
14 November 2018
Two Lotto Winners Still Need To Claim £2...
Read Article
janepark
13 November 2018
Youngest Euromillions Winner Willing To ...
Read Article
spanishraffle
07 November 2018
People Are Amazed By This Ad For The Spa...
Read Article